Prémiové kanály


Digitálně kódované placené televizní programy

Od 1. května 2007 spustila naše společnost v Českých Budějovicích, od 1. září 2007 v Písku, od 1. dubna 2008 ve Vimperku, od 1. dubna 2010 v Týně nad Vltavou a od 1. října 2010 v Českém Krumlově a Kaplici kromě nabídky volně šířených i nabídku kódovaných (placených) televizních programů.

Naši zákazníci v rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice budou nyní moci za stávající měsíční paušální poplatek 250 Kč (příjem programu HBO) sledovat programy HBO, HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD. Budete tedy mít možnost sledovat čtyři programy za cenu jednoho!

Mimo rozšíření programů z produkce HBO přinášíme navíc možnost příjmu dalších filmových kanálů Cinemax a Cinemax 2 a programů v rozšířené HD nabídce.

Přehled nabízených digitálních placených programů
Balík Programy v balíku Měsíční paušál Info
* Programy HD lze přijímat jen na Set Top Boxu nebo televizi s DVBC HD tunerem!
HBO HBO Czech SD, HBO HD*, HBO 2 HD*, HBO 3 HD* 250 Kč www
Cinemax Cinemax HD*, Cinemax 2 HD* 230 Kč www
HBO + Cinemax HBO Czech SD, HBO 2 HD*, HBO 3 HD*, Cinemax HD*, Cinemax 2 HD* 390 Kč zvýhodněná cena
HD rozšířená nabídka* Nova Sport 1 HD, JOJ Cinema HD, Film+ HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Animal Planet HD, Discovery HD, Discovery Science HD, Investigation Discovery HD, DTX HD 120 Kč  

Zobrazit kalkulačku

 

Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální "Set Top Box" (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 1.500 Kč včetně DPH. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky v televizním kabelovém rozvodu Elsat.

Zřizovací poplatek za zřízení této nové služby je stejný jako původní zřizovací poplatek za HBO, tedy 200 Kč. Digitální STB dostanete přednastavený a s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít v naší kanceláři, nebo vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300 Kč včetně DPH.


Domovská stránka | Mapa stránek | Kontakty