Prémiové kanály


Digitálně kódované placené televizní programy

Od 1. května 2007 spustila naše společnost v Českých Budějovicích, od 1. září 2007 v Písku, od 1. dubna 2008 ve Vimperku, od 1. dubna 2010 v Týně nad Vltavou a od 1. října 2010 v Českém Krumlově kromě nabídky volně šířených i nabídku kódovaných (placených) televizních programů. V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu námi poskytovaných služeb přechází naše společnost od analogového přenosu a kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.

Naši zákazníci v rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice budou nyní moci za stávající měsíční paušální poplatek 250 Kč (příjem programu HBO) sledovat programy HBO, HBO 2, HBO 3 a HBO HD. Budete tedy mít možnost sledovat čtyři programy za cenu jednoho!

Mimo rozšíření programů z produkce HBO přinášíme navíc možnost příjmu dalších filmových kanálů Cinemax a Cinemax 2 a programů v rozšířené HD nabídce.

Přehled nabízených digitálních placených programů
Balík Programy v balíku Měsíční paušál Info
* Programy HD lze přijímat jen na Set Top Boxu nebo televizi s DVBC HD tunerem!
HBO HBO, HBO 2, HBO 3, HBO HD*, HBO 2 HD* 250 Kč www
Cinemax Cinemax, Cinemax 2, Cinemax HD* 230 Kč www
HBO + Cinemax HBO, HBO 2, HBO 3, HBO HD*, HBO 2 HD*, Cinemax, Cinemax 2, Cinemax HD* 390 Kč zvýhodněná cena
HD rozšířená nabídka Nova Sport 1 HD, JOJ Cinema HD, Eurosport 1 HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, Discovery Science HD, Investigation Discovery HD, DTX HD 120 Kč  

Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální "Set Top Box" (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 1.500 Kč včetně DPH. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky v televizním kabelovém rozvodu Elsat.

Zřizovací poplatek za zřízení této nové služby je stejný jako původní zřizovací poplatek za HBO, tedy 200 Kč. Digitální STB dostanete přednastavený a s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít v naší kanceláři, nebo vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300 Kč včetně DPH.

Šíření digitálně kódovaných placených programů je velice náročná technická záležitost. Naše společnost zavádí tuto službu jako jedna z prvních v České republice s cílem zlevnit a zkvalitnit poskytované služby v této oblasti.

Navíc při objednání některé z filmových nabídek na dobu minimálně jednoho roku, získáte digitální Set Top Box za zvýhodněnou cenu 500 Kč (včetně DPH).


Domovská stránka | Mapa stránek | Kontakty