Kabelová televize


Digitální vysílání v rozvodech společnosti Elsat

Naše společnost jako jedna z prvních v České republice zahájila ve svých televizních kabelových rozvodech šíření televizních programů i v digitální podobě, a to ve formátu DVB-C. Toto bylo učiněno s výrazným předstihem oproti neustále se zpožďujícímu termínu spuštění pozemního digitálního vysílání v Jihočeském kraji.

Zákazníci, kteří chtějí sledovat námi šířené digitální pakety (volné i placené), potřebují pro příjem odpovídající DVB-C zařízení se slotem na CI modul. Tomuto požadavku vyhovuje přímo od nás zakoupený DVB-C "Set Top Box" nebo většina nových LCD televizí s integrovaným DVB-C tunerem.

Set Top Box

Zajistili jsme dodávky "Set Top Boxů" přímo od výrobce, takže je našim zákazníkům můžeme poskytnout za vynikající cenu 2 500 Kč včetně DPH! V případě užívání naší zvlášť placené televizní nabídky je lze získat již za 1 000 Kč. Zařízení má již od výrobce nainstalováno české ovládací menu a českou znakovou sadu pro teletext. Prostřednictvím tohoto zařízení budete moci sledovat i další programy, které budeme přenášet přímo v digitální podobě, a to včetně pozemního digitálního vysílání.

Důležité upozornění

Při zakoupení digitálního "Set Top Boxu" nebo vhodného televizoru pro příjem digitálních DVBC paketů účastník neplatí za podstatné rozšíření spektra programové nabídky ŽÁDNÉ navýšení měsíčního paušálního poplatku – tento zůstává stejný za programovou nabídku dle platného ceníku.


Domovská stránka | Mapa stránek | Kontakty